כפר הסטודנטים הדר הכרמל הינה תכנית מלגות המשלבת עשיה חברתית, תחושת משמעות והנאה.
לפרטים ניתן לפנות גם במייל office@studentsvillage.org
כפר הסטודנטים הדר הכרמל חיפה

כפר הסטודנטים חוגג עשור

עשרות מבוגרי כפר הסטודנטים, סטודנטיות ופעילות חגגו את עשר השנים לקיומו של כפר הסטודנטים בלב שכונת הדר!

בכנס מחזורים שנערך בתאריך 12.5.2017 בירכו את חברי הכפר במסגרת חגיגות העשור של כפר הסטודנטים הדר הכרמל על עשייתם במסגרת,  מנהלי קהילה, ומחזיקי תיק הצעירים, ומכובדים רבים ונוספים שהיוו את הקמת הכפר עוד לפני עשר שנים ומלווים אותו עד היום.

באירוע שהתקיים בחצר הבית הקהילתי בטבריה 15, חגגו עשרות חברי כפר, רכזי תכניות בשכונה ותושבים את סיום שנת הפעילות העשירית של כפר הסטודנטים וציינו את תרומתו של כפר הסטודנטים לתהליך ההתחדשות של שכונת הדר ולמשמעותו הגדולה בשכונה. באירוע כלל כנס של מספר מושבים בנושאי התחדשות חברתית קהילתית בחיי היום-יום בהיבטים שונים: אומנות, משפט, טיפול, ומרחב חיים משותף-דו קיום, בשכונה בחיפה בכלל.

לאחר מכן נשאו דברים מר פיני ווגמן , ממיסדי כפר הסטודנטים, מר יעקוב ברודר וכן הד"ר עירית קינן ממקימות הכפר, הטקס כלל פאנל מנהלים מהעבר וההווה, סרטוני מהות על מרכז הנוער, והחוויות בכפר של בוגרי הכפר והסטודנטים המוכשרים שבו וכן קטעים מוזקליים מרננים של בוגרי הכפר המוכשרים שלנו, אלעד חמו וחן קופרמן את הטקס הנחו בחן והדר טלי עופרים (רכזת הכפר המעולה!), וגם אוריה גרינוולד בוגר הכפר השנון בכשרון רב.

במהלך האירוע הייתה זו הזדמנות מיוחדת להודות למנהלת הכפר הנוכחית: הגברת ענבל לוי ליבוביץ', שמסיימת את תפקידה השנה לאחר חמש שנים של עשייה בלתי פוסקת למען קידום הכפר והסטודנטים בו וכן קידום הקשר שבין הכפר וחבריו לשכונת הדר ולמרקם החיים המגוון בה, הייתה זו הזדמנות להביע הערכה והוקרה לפועלה הרב בכל שנותיה.

_DSC6693     _DSC6689

_DSC6687     _DSC6460

 

סרטון – 10 שנים של שיתוף פעולה – מרכז הנוער הדר וכפר הסטודנטים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *